X-Men: Dark Phoenix

Dark Phoenix
720p
Favorilere Ekle İzledim
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
11 ay önce eklendi
X-Men: Dark Phoenix
156 izlenme
Türkçe Dublaj
IMDb: 5.8
X-Men ekibinin karşısında şimdiye kadarki en zorlu ve güçlü düşmanları vardır: İçlerinden biri olan Jean Grey. Uzaydaki bir kurtarma görevi sırasında, Jean gizemli bir kozmik güç tarafından darbe alır. Neredeyse ölecek olan Jean eve döndüğünde bu gücün onu daha güçlü kıldığını fark eder. Ancak bu güç onu aynı zamanda daha dengesiz bir hale de getirmiştir. İçindeki bu varlıkla mücadele eden Jean, güçlerini idrak edemediği ve sınırlandıramadığı bir şekilde serbest bırakır. Kontrolden çıkan Jean sevdiklerine zarar vermeye başlar ve X-Men’i bir arada tutan yapının çözülmesine sebep olur. Parçalanan ekip tekrar birlik olmanın yolunu bulmalıdır. Mevzu yalnızca Jean’i kurtarmak değil, aynı zamanda Jean’in içindeki gücü silahlaştırmak ve galaksiye hükmetmek isteyen uzaylılardan dünyayı kurtarmaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Günün Filmi
Son Yorumlar
Margarette, 9 dakika önce
But no diagnosis, easy to deny when many not the same, but weve all different levels of immunity, the older and vunerable more affected. http://buyhdpillvia.com/ But no diagnosis, easy to deny when many not the same, but weve all different levels of immunity, the older and vunerable more affected.
Nate, 21 saat önce
In this study, fifty consecutive, referred patients with chronic neck pain after whiplash injury were studied using double-blind, controlled, diagnostic blocks of the cervical zygapophysial joints. viagra In this study, fifty consecutive, referred patients with chronic neck pain after whiplash injury were studied using double-blind, controlled, diagnostic blocks of the cervical zygapophysial joints.
Clint, 22 saat önce
Insulin is created by beta cells that are located in the pancreas. http://viagetpill.com/ Insulin is created by beta cells that are located in the pancreas.