O: Bölüm 2

It Chapter Two
720p
Favorilere Ekle İzledim
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
11 ay önce eklendi
O: Bölüm 2
253 izlenme
Türkçe Dublaj
IMDb: 6.8
Stephen King'in aynı isimli popüler romanından sinemaya uyarlanan O filminin devam halkası olan yapımda, Pennywise'ın geri dönüşü sebebiyle, çocukken söz verdikleri gibi kasabaya geri dönen yetişkinler bir kez daha şeytani palyaço ile karşı karşıya kalıyor. Ancak yıllar sonra bir araya gelen ekibin birbirlerini yeniden tanımaları da bir hayli zor olur. Artık evli bir adam olan Bill ve sevgilisinden şiddet gören Beverly başta olmak üzere, tanıştıklarından bambaşka hayatlar yaşayan eski arkadaşlar, bir kez daha el ele vermek zorunda kalır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Yorumlar 0 Yorum
Günün Filmi
Son Yorumlar
Margarette, 49 dakika önce
But no diagnosis, easy to deny when many not the same, but weve all different levels of immunity, the older and vunerable more affected. http://buyhdpillvia.com/ But no diagnosis, easy to deny when many not the same, but weve all different levels of immunity, the older and vunerable more affected.
Nate, 22 saat önce
In this study, fifty consecutive, referred patients with chronic neck pain after whiplash injury were studied using double-blind, controlled, diagnostic blocks of the cervical zygapophysial joints. viagra In this study, fifty consecutive, referred patients with chronic neck pain after whiplash injury were studied using double-blind, controlled, diagnostic blocks of the cervical zygapophysial joints.
Clint, 22 saat önce
Insulin is created by beta cells that are located in the pancreas. http://viagetpill.com/ Insulin is created by beta cells that are located in the pancreas.