Joker

Joker
720p
Favorilere Ekle İzledim
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
11 ay önce eklendi
Joker
278 izlenme
Türkçe Dublaj
IMDb: 8.8
Gotham şehrinin isli sokaklarında yürürken; bölünme ve hoşnutsuzluğun düşmanca bir yer hâline getirdiği şehrin, üzeri grafitilerle dolu toplu taşıtlarına binerken, Arthur Fleck yüzünde iki maskeyle dolaşır. Bunlardan birincisi gündüz işi için yüzüne çizdiği palyaço suratıdır. Diğeri ise asla silip çıkaramayacağı bir maskedir: Bu, çevresindeki dünyanın bir parçası gibi hissetmek için ortaya koyduğu boş çabayı yansıtan bir maskedir; hayatı tekrar tekrar yerle bir edilmiş, yanlış anlaşılmış bir adamı gizleme çabasıdır. Babasız büyüyen Arthur’ın annesi kırılgan bir kadındır ve belki de Arthur’ın en iyi arkadaşıdır. Annesi onu “Mutlu/Happy” takma adıyla çağırır; bu lakap Arthur’ın yüzüne içindeki yürek acısını gizleyen bir gülümseme yayar. Fakat, sokakta ergenlerin zorbalığına, metroda takım elbiselilerin sataşmalarına ya da işteki diğer palyaçoların şakalarına maruz kaldığında, topluma aykırı bu adam çevresindeki herkesle gitgide daha da uyumsuz hâle gelir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Günün Filmi
Son Yorumlar
Margarette, 54 dakika önce
But no diagnosis, easy to deny when many not the same, but weve all different levels of immunity, the older and vunerable more affected. http://buyhdpillvia.com/ But no diagnosis, easy to deny when many not the same, but weve all different levels of immunity, the older and vunerable more affected.
Nate, 22 saat önce
In this study, fifty consecutive, referred patients with chronic neck pain after whiplash injury were studied using double-blind, controlled, diagnostic blocks of the cervical zygapophysial joints. viagra In this study, fifty consecutive, referred patients with chronic neck pain after whiplash injury were studied using double-blind, controlled, diagnostic blocks of the cervical zygapophysial joints.
Clint, 23 saat önce
Insulin is created by beta cells that are located in the pancreas. http://viagetpill.com/ Insulin is created by beta cells that are located in the pancreas.